Przygotowania do świąt w naszej szkole

11 grudnia 2019

Od początku grudnia w naszej szkole rozpoczęły się przygotowania do świąt –  chodziło o stworzenie świątecznego klimatu. W holu szkoły pojawiła się choinka i stanowiska przeznaczone na kiermasze bożonarodzeniowe, zajął się tym Pan z obsługi Piotr Czapliński, który pomagał także w strojeniu choinki – zakładał oświetlenie. Pani Agnieszka Sułkowska – Krzyżanowska i  Pani Marzena Czulak z uczniami przebywającymi w świetlicy wykonywały ozdoby na choinkę ustawioną w holu. W strojeniu jej pomagał przewodniczący szkoły Miłosz Czapliński wraz z koleżankami z klasy.  Natomiast świetlicę szkolną w budynku A ozdabiały uczennice klas szóstych: wykonały gazetki szkolne oraz powiesiły gwiazdy. Pani Czesława Kozar, Barbara Kaźmierczak, Małgorzata Majewska – Modrzyk wspólnie z dziećmi wykonywały ozdoby świąteczne i gazetki tematyczne w świetlicy w budynku B i C.

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty