WOJEWÓDZKIE ZAWODY STRZELECKIE

17 listopada 2019

WOJEWÓDZKIE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR WOJEWODY LUBUSKIEGO Z OKAZJI 101 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

9 listopada odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej w Słubicach do lat 20.

W zawodach brało udział 9 drużyn 4 osobowych z województwa lubuskiego. Nasze miasto reprezentowała drużyna uczniów sulechowskich szkół trenujących w kole  strzeleckim LOK w składzie Julia Górkiewicz absolwentka G 3, aktualnie LO w  Sulechowie, Wiktoria Fedyna absolwentka SP 1, aktualnie CKZiU w Sulechowie, Bartłomiej Kopciug absolwent G 3, aktualnie CKZiU w Sulechowie, Nikodem Kozłowski uczeń SP 3 w Sulechowie. W kategorii indywidualnej najlepiej z naszej drużyny wypadł Bartłomiej Kopciug zajmując 3 miejsce w województwie.

Drużynowo nasi zawodnicy zajęli 4 miejsce w lubuskim. O udanym występie może mówić uczeń naszej szkoły Nikodem Kozłowski, ( 6 miejsce indywidualnie) zważywszy, że debiutował na tej rangi zawodach i był najmłodszym  zawodnikiem. Julia Górkiewicz zajęła 7 miejsce, a Wiktoria Fedyna 13 miejsce. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty