Brązowe medalistki w Finale Wojewódzkim LOM

10 października 2018

27 września w Babimoście odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych . W zawodach startowały 8 osobowe  reprezentacje naszej szkoły. W kategorii Igrzysk Dzieci (kl.IV-VI) reprezentacja chłopców  zajęła 4 miejsce natomiast reprezentacja dziewcząt zajęła 2 miejsce awansując do finału wojewódzkiego. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( kl.VII-VIII i III gimn) reprezentacja dziewcząt zajęła I miejsce , chłopcy miejsce II. Obydwa zespoły  awansowały do finału wojewódzkiego, który odbył się 4 października także w Babimoście. Bardzo dobrze wypadła reprezentacja dziewcząt klas IV-VI zajmując III medalowe  miejsce. Ich starsze koleżanki zajęły miejsce VIII, chłopcy miejsce XIII. W zawodach wystąpiły najlepsze zespoły z całego województwa, w kategorii dziewcząt 13 zespołów, a w kategorii chłopców 14 zespołów.

Składy reprezentacji:

DZIEWCZĘTA KAT. IV-VI

Krochmal Julia,  Frybel Lena, Marchelek Maja,  Chmura Oliwia, Petlik Katarzyna, Łuczka Katarzyna, Zjawin Maja, Zjawin Natalia, Palicka Barbara.

KAT . VII, VIII, IIIG

Rychła Agnieszka, Szydłowska Karolina, Kaczmar Nikola, Waligóra Natalia, Jędrysiak Martyn, Majewska Martyna, Bilon Maja , Dąbrowska Natalia, Momot Dominika, Adrianna Kurkiewicz.

CHŁOPCY Kat IV-VI

RuszkowskiJędrzej,TomczykMateusz,StrojekTomek,SzelągMaksymilian,BryłaDawid,WalczakNikodem,KlóskaDominik,WójcikPiotr, Sztuka Jakub

KAT. VII, VIII , IIIG

Gromiec Jan, Filip Rakocy, Dziemidowicz Alan, Martynyshyn Valentyn

Andrzejewski Paskal, Szustak Jakub, Dziadek Kacper, Więcławski Kamil, Lupa Filip, Kokociński Marcin,

 

Gratulujemy zawodnikom oraz ich trenerom.

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty