Brązowe medalistki w Finale Wojewódzkim LOM

10 października 2018

27 września w Babimoście odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych . W zawodach startowały 8 osobowe  reprezentacje naszej szkoły. W kategorii Igrzysk Dzieci (kl.IV-VI) reprezentacja chłopców  zajęła 4 miejsce natomiast reprezentacja dziewcząt zajęła 2 miejsce awansując do finału wojewódzkiego. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( kl.VII-VIII i III gimn) reprezentacja dziewcząt zajęła I miejsce , chłopcy miejsce II. Obydwa zespoły  awansowały do finału wojewódzkiego, który odbył się 4 października także w Babimoście. Bardzo dobrze wypadła reprezentacja dziewcząt klas IV-VI zajmując III medalowe  miejsce. Ich starsze koleżanki zajęły miejsce VIII, chłopcy miejsce XIII. W zawodach wystąpiły najlepsze zespoły z całego województwa, w kategorii dziewcząt 13 zespołów, a w kategorii chłopców 14 zespołów.

Składy reprezentacji:

DZIEWCZĘTA KAT. IV-VI

Krochmal Julia,  Frybel Lena, Marchelek Maja,  Chmura Oliwia, Petlik Katarzyna, Łuczka Katarzyna, Zjawin Maja, Zjawin Natalia, Palicka Barbara.

KAT . VII, VIII, IIIG

Rychła Agnieszka, Szydłowska Karolina, Kaczmar Nikola, Waligóra Natalia, Jędrysiak Martyn, Majewska Martyna, Bilon Maja , Dąbrowska Natalia, Momot Dominika, Adrianna Kurkiewicz.

CHŁOPCY Kat IV-VI

RuszkowskiJędrzej,TomczykMateusz,StrojekTomek,SzelągMaksymilian,BryłaDawid,WalczakNikodem,KlóskaDominik,WójcikPiotr, Sztuka Jakub

KAT. VII, VIII , IIIG

Gromiec Jan, Filip Rakocy, Dziemidowicz Alan, Martynyshyn Valentyn

Andrzejewski Paskal, Szustak Jakub, Dziadek Kacper, Więcławski Kamil, Lupa Filip, Kokociński Marcin,

Gratulujemy zawodnikom oraz ich trenerom.