Podsumowanie konkursów przedmiotowych

16 kwietnia 2018

Szanowni Państwo,
Drodzy uczniowie

9 kwietnia 2018 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów dotychczasowych gimnazjów województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Podczas uroczystości laureatom, z przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, język angielski, język francuski, język niemiecki, język polski i matematyka, wręczone zostały stosowne zaświadczenia oraz nagrody. W tegorocznej edycji konkursów na etapie szkolnym udział wzięło 11 466 uczniów, do etapu rejonowego zakwalifikowano 2 411 uczniów, w etapie wojewódzkim udział wzięło 397 uczniów, z których 130 uzyskało tytuł laureata.

Na uroczystości był Bartłomiej Marchelek, uczeń klasy III B, który uzyskał tytuł laureata historii.

Gratulujemy laureatowi oraz jego rodzicom.