PODSUMOWANIE PROJEKTU LUBUSKA AKADEMIA DEBAT SZKOLNYCH

29 kwietnia 2016

21 kwietnia delegacja uczniów oraz opiekunki Samorządu Uczniowskiego  naszego gimnazjum, wzięli udział w podsumowaniu  realizacji projektu Lubuska Akademia Debat Szkolnych, współfinansowanego z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji.

Projekt  organizowany był  przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej – Ośrodek Regionalny w Zielonej Górze.  Spotkanie odbyło się w Auli Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego i wzięło w nim udział  ponad 100 osób.

Organizatorzy projektu podziękowali i pogratulowali wszystkim uczniom i placówkom oświatowym, które zainteresowały się projektem i przeprowadziły debaty oksfordzkie. Wśród 60 szkół wyróżnione zostało  i  nasze gimnazjum.

Opiekunki SU dziękują naszej młodzieży, która wspaniale poprowadziła debatę i udowodniła, że potrafi mądrze dyskutować na trudne tematy społeczne i środowiskowe.

 

Monika Maniarska i Wioleta Konstańczak

 

 

 

[nggallery id=678].

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty