Opowieść Wielkanocna

26 kwietnia 2016

10 kwietnia 2016r, w sali widowiskowej Sulechowskiego Domu Kultury można było obejrzeć Opowieść Wielkanocną przygotowaną przez Koło Misyjne oraz klasę IIIb  Zespołu Szkół w Sulechowie.

Podczas uroczystości zagrano spektakl  ukazujący sens ludzkiego cierpienia  na tle męki Pana Jezusa. W rolę aktorów wcielili się przyjaciele koła- głównie uczniowie klasy IIIb, a przygotowała ich do tych ról Pani Dorota Bieława. W trakcie przedstawienia nie zabrakło też przepięknych utworów muzycznych w wykonaniu członków koła  (aranżacji utworów dokonał Dawid Cierniak, który akompaniował także na fortepianie a wspomagał go Jakub Jaskuła grający na gitarze). Po zakończeniu przedstawienia odbyła się licytacja przedmiotów wartościowych oraz losowanie nagród z zakupionych biletów wstępu. Ponadto w kawiarni Delicjusz można było nabyć aniołki, lampiony i inne ozdoby, spróbować szczęścia na loterii fantowej, zjeść ciasto, wypić kawę.

Podczas imprezy pozyskano pieniądze w wysokości  5500 zł. Zostaną one przekazane dla zaprzyjaźnionego z kołem sierocińca w Tanzanii.

Serdeczne podziękowania kieruję do wszystkich, którzy zaangażowali się w te dzieło:
Pani Dorocie Bieława, Pani Małgorzacie Łuszczyńskiej, wolontariuszom, członkom koła i ich sympatykom, rodzicom, Jakubowi  Jaskule, Dawidowi Cierniakowi,  Paniom  Dorocie Lacelt i Edycie Lacelt oraz sponsorom  (Wydawnictwu Klee, Fabryce Amanda Nici, Krystynie i Rafałowi  Żurawskim, Zespołowi TGD, Zespołowi Luxtorpeda, Firmie Red is Bad, Winnicy Cantina, Wojciechowi Sołtysowi, Ks. Jerzemu Dmytrukowi, Państwu Krzyżagórskim , Papaya Print, Firmie Agrovol, Drukpex, Zakładowi Fryzjerskiemu Carola, Salonowi Urody Chanti, Studiu Urody Alicja Łęcka, Zakładowi Fotograficznemu Macieja Kozubala, ks. Maciejowi Drozd, Annie Domalewskiej, Zakładowi Fryzjerskiemu Celiny Wieliczko, Tomaszowi Gromiec, Annie Szostak, Bogusławie Marek, Marzenie Mikołajczak, Annie Szyszkowskiej, Marzenie Ragus, Iwonie Gawarzewskiej, Ewie Kownackiej, Małgorzacie Krawczyk, Arletcie Opajdowskiej, Agnieszce Adler, Agnieszce Szostak, Dominice Lewandowskiej, Joannie Mazur, Agnieszce Szeląg, Magdalenie Krottendorfer, Ewie Mroczkowskiej, Bernadetcie Nowakowskiej, Jolancie Socha, Beacie Maraszek, Annie Babicz, Joannie Zamiara Jolancie Nowak, Ewie Juryk, Monice Maniarskiej, Urszuli Ragus, Monice Ruszkowskiej, Katarzynie Skowron, Ewelinie Synowiec, Krzysztofowi Zjawin, Ewie Lipnicikiej, Restauracji Pub Janosik , Przydomowej Masarni Salcum Fixum Anecie Górskiej, Edycie Puchalskiej, Agnieszce Soroko, Martynie Gawanowskiej).

Krystyna Zamolska

[nggallery id=671].