BUDŻET OBYWATELSKI – wybierz swoje zadanie

8 października 2015

Drodzy rodzice,
Miło nam poinformować, że w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Sulechów zgłoszono zadania, które dotyczą Naszych Dzieci. Pierwsze polega na zakupie kilkudziesięciu zestawów tablic interaktywnych, które zostaną przekazane szkołom. Tablice interaktywne wzbogacą proces dydaktyczny, zapewnią dzieciom dostęp do nowoczesnych technik i środków multimedialnych, stworzą naszej młodzieży szansę na
wykorzystanie w praktyce najnowszych technologii stosowanych w dydaktyce.

Aby jednak nasz projekt przeszedł, musi on zdobyć jak największą liczbę głosów. Wierzymy, ze możemy liczyć na Państwa wsparcie. Dlatego już od dziś, za pośrednictwem dzieci przekazujemy
Państwu karty do głosowania. Należy tylko czytelnie wpisać na niej dane głosującego i kartę zwrotnie przekazać do sekretariatu szkoły ( lub osobiście przekazać do biura podawczego w Urzędzie Gminy) do 16 października 2015 r. Zgłoszono również drugi projekt – Siłownie na świeżym powietrzu. Jedna z nich usytuowana będzie w bezpośrednim sąsiedztwie naszej szkoły (ul. Kusocińskiego) i stanowić będzie propozycję ukierunkowaną na promowanie aktywności ruchowej. Jeśli uda się namówić kogoś więcej z rodziny do głosowania to tym lepiej! Wierzymy, ze wspólnie uatrakcyjnimy zajęcia Naszym Dzieciom ! Można głosować tylko na jeden projekt ( by głos był ważny).