Wycieczka do Stajni „Podkówka” w Kalsku przy WSZ w Sulechowie

4 października 2015

W trzecim tygodniu września uczniowie klas IIb, IIc, IId, IIIa, IIIb i IIIc edukacji wczesnoszkolnej pojechali na wycieczkę edukacyjną do Stajni „Podkówka” w Kalsku działającej przy WSZ w Sulechowie. Dzieci miały możliwość zapoznania się z pracą i obowiązkami wynikającymi z pracy przy koniach oraz na czym polega wolontariat i bezinteresowna pomoc. Szczególną atrakcją była przejażdżka na koniu. Przy ognisku i na grillu piekły kiełbaski, chleb oraz wesoło biegały po łące.

Idąc do autokaru przez park podziwiali jego piękno i szukali pierwszych oznak jesieni. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do Sulechowa.
Wycieczka w/w klas była refundowana przez Gminę Sulechów.
Wychowawczynie klas: T.Czerniawska, A.Walicka, S.Sulek, A.Wesołowska, D.Bieława, M.Mackiewicz