XXVI Bieg Uliczny im. Janusza Kusocińskiego 1 czerwca 2015 r.

26 maja 2015

1 czerwca 2015r nasza szkoła jest organizatorem XXVI Biegu ulicznego . W tym dniu nie odbywają się zajęcia lekcyjne. Uczniowie biorą udział w IV Marszobiegu Kusego lub startują w biegach sportowych w swoich kategoriach. Spotkanie z wychowawcami 1 czerwca 2015 r. o godz. 7.45. – sprawdzenie obecności. Otwarcie o godz. 8.00, w hali sportowej. Potem przemarsz na stadion miejski. Ze stadionu odbywają się wszystkie starty do biegów. Meta na Placu Ratuszowym. Uczniowie, którzy nie startują w biegach sportowych uczestniczą w IV Marszobiegu Kusego. Zakończenie imprezy przewidziane jest około godz. 13.00. Podczas trwania zawodów uczniowie będą mogli skorzystać z licznych atrakcji.

W programie przewidziano m.in. pokazy taneczne, akrobatyczne, występy wokalne, pokazy sztuk walki ,sprzętu wojskowego ,kiermasze. Zostaną również podane wyniki konkursów szkolnych. Uczniowie pozostają pod opieką wychowawców do zakończenia imprezy.

Program szczegółowy XXVI Biegu Ulicznego im. Janusza Kusocińskiego