Spotkanie opłatkowe Koła Misyjnego

1 lutego 2015

4 stycznia 2015r. odbyło się spotkanie opłatkowe Koła Misyjnego na które przybyli Pan Dyrektor Zespołu Szkół w Sulechowie Romuald Modrzyk zastępca Burmistrza Sulechowa Pani Danuta Jurzak kapłani naszej parafii, oraz członkowie koła i ich rodzice. Po dokonaniu prezentacji dotyczącej działalności grupy miało miejsce dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń,  wspólne śpiewanie kolęd kosztowanie pysznych potraw wigilijnych a także wręczanie prezentów od Świętego Mikołaja. Atmosfera spotkania była wyjątkowa. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz nieopisywalną pomoc w przygotowaniu uroczystości. W sposób szczególny dziękujemy sponsorom: Państwu Anecie i Jarosławowi Runiec, Państwu Iwonie i Markowi Tomaszewskim oraz Ks.Maciejowi Drozdowi.