Wesoła jest zima w przedszkolu.

21 lutego 2011

W oddziałach przedszkolnych w grudniu i styczniu odbyło się wiele ciekawych i wesołych  imprez dla dzieci, ich rodziców oraz bliskich.

Na początku grudnia św. Mikołaj odwiedził każdą z grup i osobiście rozmawiał z każdym przedszkolakiem obdarowując prezentem.

Przed świętami wszystkie dzieci (a jest nas ponad setka) spotkały się przy ogromnej, ozdobionej własnoręcznie wykonanymi świecidełkami choince, aby pochwalić się znajomością kolęd i pięknie je zaśpiewać.

Wielkim przeżyciem był dla dzieci bal karnawałowy, w którym uczestniczyli również przebrani rodzice. Nogi same rwały się do tańca: samba, walc, polka a nawet polonez, który bal rozpoczął nikomu nie sprawiły żadnego problemu i zadziwiły wielu z nas.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki gościły w swoich progach ukochane babcie i dziadków prezentując wcześniej specjalnie przygotowane programy artystyczne.

W każdej z grup gościło po kilkadziesiąt oczekiwanych przez dzieci ukochanych osób, które z wielkim wzruszeniem i radością przyjęły życzenia i prezenty wykonane przez wnuczęta. Przy podwieczorku jeszcze długo świętowano ten przemiły dzień.

Wszystkim rodzicom, którzy pomogli w organizacji wymienionych uroczystości serdecznie dziękujemy.