TYDZIEŃ BIBLIOTEK

13 maja 2022

12 maja w ramach obchodów Dni Sulechowa i Tygodnia Bibliotek do Biblioteki Publicznej w Sulechowie  zostali zaproszeni najmłodsi uczniowie z klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2, którzy mieli okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu aktorów szkolnego teatru „W Kratkę” pt. „ Dziękuję Ci nietoperzu”. Spektakl poświęcony aprobacie czyjegoś zachowania oraz uznaniu czyichś poglądów za zgodne z naszymi oczekiwaniami czyli tolerancji. Pacynki, którymi posługiwali się nasi aktorzy zostały wykonane przez panie plastyczki z naszej szkoły. Goście  wysłuchali również  piosenek  w wykonaniu szkolnego chóru „Cressendo”. Uczestnikom bardzo podobał się występ oraz zaprezentowane znane dziecięce piosenki czego dowodem były gromkie brawa i szerokie uśmiechy na twarzach.

Na koniec spotkania pani dyrektor Biblioteki Publicznej  podziękowała  za wspaniały występ i jednocześnie życzyła uczestnikom udanego udziału w Dniach Sulechowa i zaprosiła do korzystania  z zasobów biblioteki.

Galeria

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty