WIELKANOCNE WARSZTATY PLASTYCZNE

11 kwietnia 2022

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Okres przedświąteczny to doskonały moment na samodzielne przygotowanie ozdób świątecznych. Właśnie z tej okazji 7 kwietnia 2022r. w Bibliotece Publicznej w Sulechowie  odbyły się wielkanocne warsztaty plastyczne. Nauczyciele-bibliotekarze zaprosili klasę III b z wychowawczynią. Pod kierunkiem pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestnicy warsztatów wykonali piękne wielkanocne dekoracje z wykorzystaniem różnorodnych materiałów plastycznych. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i dokładnością wykonywali swoje ozdoby. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój.

Galeria 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty