Powiatowy Konkurs Recytatorski w Bojadłach

1 kwietnia 2022

29 marca 2022r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojadłach odbyły się eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego w ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych. Wzięło w nich udział 49 uczestników w trzech grupach wiekowych I-III, IV-VI i VII-VIII. Na etap powiatowy z naszej szkoły pojechały cztery uczennice: Zuzanna Maleńczak, Maja Wyrwa, Tola Grupa i Michalina Zarówna. Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali  w ostatnim czasie. Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniała rada artystyczna w składzie: przewodnicząca pani Malwina Kubicka- autorka scenariuszy teatralnych i reżyser w Teatrze 18+, Elżbieta Cipora- poetka i animatorka kultury, Renata Dak- nauczycielka  j. polskiego w LO w Sulechowie oraz Katarzyna Tomaszewska-dyrektor Gminnej Biblioteki w Bojadłach. Rada przyznała 6 nominacji- po dwie osoby z każdej kategorii wiekowej oraz 6 wyróżnień.  I oto sukces!!!   MICHALINA ZARÓWNA z kl. VII f otrzymała nominację i będzie reprezentantką powiatu zielonogórskiego w etapie wojewódzkim, który odbędzie się  13 maja w Kłodawie. A to nie koniec  miłych niespodzianek, ponieważ dwie uczennice  otrzymały wyróżnienia: MAJA WYRWA z kl. VI a w kategorii IV-VI i TOLA GRUPA z kl. VII f w kategorii VII-VIII. Ogromne brawa dla naszych uczestniczek i trzymamy kciuki za Michalinę w finale wojewódzkim.

Galeria 

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty