Dary Świętego Mikołaja

8 grudnia 2021

Jak co roku, każde dziecko z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym odwiedzi ich Święty Mikołaj i przyniesie upominek. Często zdarza się jednak, że dzieci tak naprawdę nie znają legendy na jego temat. Z okazji Mikołajek 6 grudnia biblioteka szkolna chciała przybliżyć  dzieciom  postać Świętego Mikołaja i jego historię. Głównym celem wydarzenia było rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci poprzez głośne czytanie. Uczniowie „Teatru w kratkę”  przeczytali młodszym koleżankom i kolegom opowiadanie „Dary Świętego Mikołaja”. Dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem historię o Św. Mikołaju, a później odpowiadali na pytania dotyczące treści. Opowieść o Mikołaju wprowadziła wszystkich w magię i niepowtarzalny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Biblioteka szkolna

Galeria

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty