Konkurs recytatorski o tytuł mistrza interpretacji

7 grudnia 2021

24 listopada 2021 r.  w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów odbył się XIV Mały Konkurs Literacki  O Tytuł Mistrza Interpretacji- „W poezji magia ukryta”. W tym roku dzieci recytowały poezję Joanny Kulmowej. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów z klas I-III. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich recytujących. Wiersze były barwnie          i ciekawie zaprezentowane. Jury wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach klas I, II, III. Wszyscy  uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali słodki upominek. Natomiast laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Panią Dyrektor Biblioteki.

Laureaci z naszej szkoły:

Kategoria klas II –     Mistrz interpretacji           Kacper Górazda  z klasy II B

Kategoria klas III –    III miejsce                           Natalia Stawiarz z klasy III A

R.Cieślik, A.Eckert, A.Godyń, E.Żok

Galeria

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty