Konkurs fotograficzny „ Zima w obiektywie” rozstrzygnięty

26 marca 2021

Bardzo dziękuję  wszystkim uczniom za udział w szkolnym konkursie fotograficznym.  Na konkurs nadesłano 119 zdjęć. Z tego też powodu nie lada problemem było wybranie najciekawszych,  najbardziej oryginalnych. Jury wzięło pod uwagę takie kryteria jak: zgodność z tematyką, estetyka pracy, oryginalność, wartość  artystyczna, wartość techniczna i kompozycja pracy. Bardzo dużo prac było do siebie podobnych, dlatego też wybrano te, których kompozycja nie powtarzała się. Każdy z uczniów za udział w konkursie otrzyma punkty z zachowania.

Zatem w konkursie wzięło udział  29 uczniów

I miejsce –    Kalina Kozak   klasa 6F

II miejsce –  Oliwier Strzelczyk  klasa 4D  Emilia Białobrzycka 8D

III miejsce  – Alex Kozłowski 7A    Milena Dudzińska 7A