KONKURS PLASTYCZNY ,,WIELKANOCNA KARTKA”

7 marca 2021

Oddział  Przedszkolny  przy  Szkole  Podstawowej  nr 3  w Sulechowie  zaprasza do wzięcia  udziału w  wewnątrz przedszkolnym  konkursie  plastycznym – „Wielkanocna  kartka”.  Konkurs  adresowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkola.

Cele konkursu:

–  rozwijanie zainteresowań plastycznych dzieci inspirowanych zwyczajami i tradycjami,

– rozwijanie wrażliwości estetycznej.

Regulamin  konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Oddział  Przedszkolny przy  Szkole  Podstawowej  nr 3  w  Sulechowie.
  2. Czas trwania konkursu: od 08.03- 23.03. 2021 r.
  3. Uczestnicy:  Dzieci w wieku   3-6 lat  uczęszczający  do  Oddziału  Przedszkolnego przy  Szkole  Podstawowej  nr  3
  4. Warunki udziału  w  konkursie:
  5. Samodzielna twórczość plastyczna dziecka (przy niewielkiej pomocy  rodzica),
  6. Technika dowolna ( można łączyć różne techniki i materiały),
  7. W formacie kartki  A5,
  8. Kompozycja płaska.
  9. Kryteria oceny: estetyka i staranność pracy, zgodność z tematem,
  10. Termin składania prac:  Prosimy składać  pracę  u  wychowawców  grupy  do  23 .03.2021 r.

Zasady  konkursu:

1. Temat pracy „ Wielkanocna  Kartka”- tworzenie  pracy  plastycznej  w formie  kartki  świątecznej.
  2. Każda praca  na odwrocie  kartki powinna zawierać : imię i nazwisko autora, wiek , grupę, imię i nazwisko  rodzica wspomagającego  pracę.
  3. Udział w konkursie  jest  równoznaczny  z  akceptacją  Przystępując  do  konkursu  rodzic  wyraża  zgodę na umieszczenie  zdjęcia pracy na stronie  http://zs3-sulechow.pl/
  4. O wyłonieniu  zwycięzców  decyduje  Grono  Pedagogiczne  przy  Oddziale  Przedszkolnym
  5. Kryteria oceny pracy: staranność  pracy, zgodność z tematem, kreatywność  dziecka
  6. Miejsce i termin nagród: Oddział  Przedszkolny  przy  Szkole  Podstawowej  nr 3 , termin: 25.03.2021 r.
  7. Regulamin konkursu do wglądu na  stronie http://zs3-sulechow.pl/

lub  u wychowawców  grup.

Koordynatorki  konkursu  :

Agnieszka  Konopka , Katarzyna  Stojańska