Plebiscyt na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca Szkoły

7 marca 2011

25 lutego 2010 r. w hali widowiskowo sportowej w Sulechowie odbyła się uroczystość związana z podsumowaniem IX Plebiscytu na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca Zespołu Szkół w Sulechowie.

W imprezie wzięło udział wielu zaproszonych gości, m.in. burmistrz Sulechowa pan Roman Rakowski ,  starosta powiatu zielonogórskiego p. Ryszard Górnicki prezesi klubów, dyrektorzy sulechowskich szkół, trenerzy, nauczyciele, sponsorzy oraz liczne grono uczniów naszej szkoły i ich rodziców.

Uroczystość uświetniły pokazy zespołu ,,JUMP” , sekcji akrobatycznej UKS – Trójka i Gwardii z Zielonej Góry, występy szkolnego chóru i  zespołu wokalnego pana Bernarda Łyżwińskiego oraz aktorów szkolnego teatru ,,W kratkę”.   Otwarcia dokonał dyr. Zespołu Szkół w Sulechowie pan Romuald Modrzyk, który również podziękował gościom za wsparcie rzeczowe i finansowe. Z działalnością i osiągnięciami UKS-Trójka zapoznała zgromadzonych wicedyrektor szkoły pani Lilla Pająk prowadząca uroczystość.

WYNIKI PLEBISCYTU NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SZKOŁY

Szkoła Podstawowa                                            Gimnazjum

10. KAŹMIERCZAK MARTYNA                         10. STASIK ADRIAN

8. ŻBIK SARA                                                         9. RYYSZEWSKA MARTYNA

8. SZCZEPUŁA ALEKSANDRA                          8. TUDOROW ARKADIUSZ

7. ŁUSZCZYK MAGDALENA                             7. WALKOWIAK ALEKSANDRA

6. RUSIN AGNIESZKA                                         6.KAŹMIERCZAK MARCIN

5. ROMAŃCZUK KINGA                                     5.MACKIEWICZ JOANNA

4. ĆWIERTNIEWSKA JULIA                               4. GDAKOWICZ JAGODA

3. WÓJCIK JAKUB                                                 3. KRUK IGA

2. BARTOSZ KLAUDIA                                        2.SZCZUREK ALICJA

1. DRZYMAŁA PAULA                                   1. LATOWSKA PAULINA

Wśród uczniów został również przeprowadzony plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły, do którego pretendowało78 sportowców. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie I-III gimnazjum. Ogółem głosowało 693 uczniów.

WYNIKI PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA SZKOŁY

3. PABISIAK PIOTR

2. MAJEWSKI KRZYSZTOF

1. LATOWSKA PAULINA

W tym roku po raz pierwszy  nagrodziliśmy  zawodników ,  którzy swoją postawą , zaangażowaniem w pracy treningowej zasłużyli na wyróżnienie:

MAGDALENA , MONIKA HOFMAŃSKA –  piłka ręczna

PATRYK OKUNIEWICZ, SZYMON NOWOTNIK- piłka nożna

Wyróżnieni sportowcy zostali nagrodzeni  dyplomami i atrakcyjnymi  nagrodami. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie bawili się na dyskotece.

Tradycyjnie już podczas naszej gali sportu wręczone zostały  także stypendia sportowe starosty. Starosta powiatu zielonogórskiego Ryszard Górnicki  nagrodził  wyróżniających się zawodników w tym także uczniów naszej szkoły: Agnieszkę Rusin i Alicję Szczurek.