I Ty możesz zostać Św. Mikołajem

18 stycznia 2011

Na co dzień bardzo żywiołowe, hałaśliwe, czasem niezdyscyplinowane. Jednak kiedy zajdzie potrzeba okazują „dobre serce”, przychodzą z pomocą potrzebującym i z chęcią zamieniają się w pomocników Św. Mikołaja. O kim mowa?Oczywiście mowa o uczniach klas I-III naszej szkoły. Zespoły klas nauczania zintegrowanego w grudniu 2010 r., z pomocą rodziców i wychowawców przygotowały 12 imiennych (ogromnych) paczek dla podopiecznych świetlicy środowiskowej „Staś”, działające przy kościele parafialnym Pw. Św. Stanisława Kostki w Sulechowie. Delegacja uczniów wraz z opiekunem p. Bożeną Kondratowicz przekazała paczki na ręce proboszcza parafii ks. Henryka Wojnara.

[nggallery id=47].

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty