Akcja charytatywna „Radosne Święta”

9 stycznia 2011

W dniach od 6 do 17 grudnia przeprowadzona została w naszej szkole akcja charytatywna „Radosne Święta” dla dzieci z Domu Dziecka w Świebodzinie.

Uczniowie bardzo mocno zaangażowali się w to przedsięwzięcie. W ogromnych ilościach, zasypując niemal pokój nauczycielski, przynosili pluszowe maskotki, przybory szkolne i słodycze.

Na szczególną pochwałę zasługują uczniowie Szkoły Podstawowej, ponieważ to oni głównie przyczynili się do tego, że uzbieraliśmy tych darów naprawdę duże ilości!

Do akcji przyłączył się także Samorząd Szkolny który mocno wspierał nas w działaniach, nie tylko czynem, ale także słowem, zachęcając uczniów, by pamiętali o potrzebach drugiego człowieka.

Zebrane rzeczy zostały przekazane dzieciom z Domu Dziecka w Świebodzinie, wywołując na ich twarzach radość i wzruszenie.

Aktywny udział naszych uczniów w akcji „Radosne Święta” uświadamia nam wszystkim, że każdy z nas może być bardzo oczekiwanym Świętym Mikołajem.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Koordynatorkami akcji były p.W. Konstańczak, p. K. Zawalnicka, p.V.Samociak i p.A. Kwaśnicka.