Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

18 listopada 2010

POMÓŻMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ – z takim apelem wystąpili uczniowie klasy IIIC do uczniów naszej szkoły zachęcając do wzięcia udziału w I edycji akcji edukacyjnej ,, Mój przyjaciel ma cztery łapy”. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Zasoby darów powiększały się z minuty na minutę. Uczniowie przynosili      koce, prześcieradła, śpiwory i inne materiały, którymi można wyścielić budy, a także zabawki, miski, obroże, smycze karmę dla zwierząt oraz wypełniacze w postaci ryżu, makaronu, kaszy i innych przysmaków. Zebrane dary przekazane zostały osobiście przez uczniów klasy IIIc do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zielonej     Górze. Do akcji włączyli się uczniowie klas nauczania zintegrowanego oraz klas IV- VI. Cieszymy się, że nie jest nam obojętny los bezdomnych zwierząt.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE DARY- UCZNIOWIE KLASY IIIC, RODZICE I WYCHOWAWCZYNI ALICJA WALICKA.