Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych

17 października 2010

8 października 2010 w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka zorganizowała imprezę zatytułowaną „Jesienny wieczór w Bibliotece”.

Wieczór rozpoczął się o godzinie 18, na który przybyli uczniowie klasy I c zaopatrzeni w koce i śpiwory. Imprezę zainaugurował konkurs ze znajomości klasyki literatury dziecięcej. Trzyosobowe drużyny walczyły o zwycięstwo. Pierwsze miejsce zajęły ex equo drużyny: I. Ola Andrzejewska, Kacper Kuśnierek. Bartosz Siwek; II. Agata Nazarewicz, Eryk Matusiak, Kamil Mikoś.

Po emocjach konkursowych nastał czas na pyszną „kolację” przygotowaną przez Wiktorię Lacelt i Joannę Hejnat. Szczególnym uznaniem cieszyły się kolorowe babeczki.

Po wspólnym posiłku odbyła się sztafeta czytelnicza. Finałem wieczoru była projekcja filmu pt. „Noc w muzeum”, po której uczniowie udali się na nocną wędrówkę po budynku szkolnym.

Ten wieczór na pewno na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

[nggallery id=13]

Czytanie dla przyjemności daje dużo radości” to kolejna impreza zorganizowana w bibliotece szkolnej w ramach październikowego święta. Na tę imprezę zostali zaproszeni najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Gimnazjalistki, Paulina Garbacz, Asia Mackiewicz, Ala Kazimierska, czytały dzieciom bajki Jana Brzechwy. Poranek czytelniczy uświetnił występ szkolnych artystów: Klaudii Sękowskiej, Natalii Łuczyńskiej i Michała Kondratowicza. Mamy nadzieję, że dzięki takim imprezom czytanie zawsze będzie kojarzyć się z przyjemnością.

[nggallery id=14]

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty