Policjant u pierwszaków

4 października 2010

28 i 29 września 2010r. z uczniami klas pierwszych spotkała się pani policjant. Podczas spotkania tłumaczyła uczniom jak bezpiecznie poruszać się po drogach.Dzieci ćwiczyły prawidłowe przechodzenie po pasach. Przestrzegała przed niebezpiecznymi zabawami w pobliżu jezdni. Uczulała na rozważne zachowanie w kontaktach z obcymi ludźmi. Mówiła o właściwym zachowaniu w szkole, na boisku, o wzajemnej pomocy, szacunku. Uczniowie słuchali z zainteresowaniem i czynnie uczestniczyli w lekcji. Wykazali się dużą wiedzą na omawiane tematy i zaangażowaniem. Na koniec spotkania każdy pierwszak otrzymał odblaskowego misia, którego można przypiąć do tornistra. Wszystkie dzieci wiedzą, że jeśli jesteś widoczny na drodze, to jesteś bezpieczny.

[nggallery id=9]

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty