Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

1 września uczniowie Zespołu Szkół uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2011/2012. Pojawili się wypoczęci, opaleni i uśmiechnięci, gotowi do nauki i stawiania czoła nowym wyzwaniom, które przyniesie nadchodzący rok szkolny. Wszyscy zgromadzeni w hali – uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne – wysłuchali przemówienia p. dyrektora R. Modrzyka oraz przewodniczącej Rady Rodziców p. I. Wojewody. W imieniu Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wszystkich przybyłych uczniów powitała uczennica klasy VIb – Anna Nocuń i uczeń klasy IIc – Rafał Zamolski.

Szczególnie ciepło przywitano pierwszoklasistów. Podczas uroczystości złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów klas I. Otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a także życzenia  i wiele słów otuchy.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami, by następnego dnia pojawić się w szkole z nowym zapałem do pracy.