Laureaci Nagród Burmistrza

1999/2000

KLASY VIII

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Bartosz Rakowski

5,69

wzorowe

Piotr Mazurek

5,53

wzorowe

Katarzyna Pacyna

5,53

wzorowe

Ewelina Berus

5,54

wzorowe

Katarzyna Korcik

5,54

wzorowe

2001/2002

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Mateusz Kmieciński

5,78

wzorowe

Tomasz Zemleduch

5,78

wzorowe

Marta Bednarz

5,64

wzorowe

Ireneusz Kuźma

5,64

wzorowe

Magdalena Kwiatkowska

5,64

wzorowe

Jacek Zieliński

5,64

wzorowe

Monika Borkowska

5,5

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Michał Durda

5,67

wzorowe

Marta Eckert

5,5

wzorowe

2002/2003

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Mateusz Gilewski

5,5

wzorowe

Anna Kucharska

5,5

wzorowe

Monika Mielcarek

5,5

wzorowe

Katarzyna Fedorowicz

5,71

wzorowe

Paweł Hołownia

5,5

wzorowe

Adrianna Patalas

5,5

wzorowe

Olga Szymańska

5,73

wzorowe

Bartłomiej Wesołowski

5,71

wzorowe

Marta Janus

5,57

wzorowe

Martyna Mospan

5,5

wzorowe

Joanna Grempka

5,5

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Marcin Waszak

5,6

wzorowe

Joanna Datkiewicz

5,6

wzorowe

Justyna Kasprzyk

5,6

wzorowe

Emilia Tumielewicz

5,5

wzorowe

Iga Andrasiak

5,9

wzorowe

Anna Buczyniak

5,5

wzorowe

Linda Śliwa

5,6

wzorowe

Monika Jankowska

5,7

wzorowe

Elwira Matyaszczyk

5,5

wzorowe

Anna Chodorowska

5,5

wzorowe

2003/2004

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Marta Czerniawska

5,5

wzorowe

Filip Hołownia

5,5

wzorowe

Justyna Jankowska

5,57

wzorowe

Natalia Janus

5,71

wzorowe

Agnieszka Odwrot

5,5

wzorowe

Tomasz Duszyński

5,5

wzorowe

Aleksandra Kucharska

5,57

wzorowe

Aleksandra Kozyra

5,57

wzorowe

Marina Suchorska

5,57

wzorowe

Dorota Zemleduch

5,5

wzorowe

Natalia Berechulka

5,5

wzorowe

Małgorzata Krupniewska

5,5

wzorowe

Aleksandra Zakrzewska

5,57

wzorowe

Maria Komczyńska

5,57

wzorowe

Marta Kryś

5,5

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Justyna Wieczorek

5,63

wzorowe

Jakub Żmuda

5,54

wzorowe

Michał Szymański

5,54

wzorowe

Malwina Janas

5,72

wzorowe

Marta Pakiet

5,63

wzorowe

Maria Szczurek

5,63

wzorowe

Marta Michalska

5,54

wzorowe

Urszula Modrzyk

5,54

wzorowe

Ewelina Jarecka

5,54

wzorowe

2004/2005

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Michał Durda

5,57

wzorowe

Aleksandra Paliszewska

5,57

wzorowe

Rafał Dutkiewicz

5,5

wzorowe

Magda Rudowicz

5,5

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Paulina Kędziora

5,5

wzorowe

Adrianna Twardygrosz

5,5

wzorowe

Marcin Kupiński

5,5

wzorowe

Paweł Pojmicz

5,7

wzorowe

Paulina Bakinowska

5,6

wzorowe

Mariusz Kondratowicz

5,5

wzorowe

Anna Motyka

5,5

wzorowe

2005/2006

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Marcin Waszak

5,85

wzorowe

Katarzyna Czerniawska

5,71

wzorowe

Monika Jankowska

5,64

wzorowe

Marta Brzezińska

5,5

wzorowe

Linda Śliwa

5,5

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Inga Góralczyk

5,9

wzorowe

Maciej Gębka

5,8

wzorowe

Justyna Kraszka

5,5

wzorowe

Patryk Staś

5,5

wzorowe

Magda Bańkowska

5,5

wzorowe

Zofia Zakrzewska

5,5

wzorowe

2006/2007

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Marta Michalska

5,78

wzorowe

Urszula Modrzyk

5,57

wzorowe

Ewelina Jarecka

5,53

wzorowe

Katarzyna Poniedziałek

5,5

wzorowe

Justyna wieczorek

5,5

wzorowe

Michał Szymański

5,5

wzorowe

Malwina Janas

5,5

wzorowe

Anna Tylutka

5,5

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Martyna Janas

5,9

wzorowe

Judyta Tasiemska

5,9

wzorowe

Emila Majdra

5,8

wzorowe

Paula Zawadzka

5,8

wzorowe

Karolina Korzyb

5,6

wzorowe

2007/2008

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Mateusz Jankowski

5,53

wzorowe

Mariusz Kondratowicz

5,8

wzorowe

Aleksander Mężyński

5,53

wzorowe

Anna Motyka

5,6

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Dominika Czwałga

6,0

wzorowe

Olga Jakubowska

5,58

wzorowe

Michał Kondratowicz

5,5

wzorowe

Iga Kruk

5,92

wzorowe

Łukasz Odwrot

5,67

wzorowe

Weronika Ostapczuk

5,75

wzorowe

Paulina Garbacz

5,58

wzorowe

Joanna Jurczak

5,58

wzorowe

2008/2009

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Maciej Gębka

5,88

wzorowe

Sabina Górka

5,8

wzorowe

Aleksandra Kożańska

5,6

wzorowe

Mateusz Łukasik

5,81

wzorowe

Dawid Paleń

5,81

wzorowe

Adam Prus

5,5

wzorowe

Justyna Kraszka

5,68

wzorowe

Agata Zańko

5,56

wzorowe

Weronika Popławska

5,51

wzorowe

Alicja Samociak

5,51

wzorowe

Magda Bańkowska

5,86

wzorowe

Inga Góralczyk

6,0

wzorowe

Sara Nowak

5,69

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Anna Gadomska

5,8

wzorowe

Sandra Wojtkowiak

5,58

wzorowe

Katarzyna Zakrzewska

5,51

wzorowe

Agnieszka Korotyniec

5,58

wzorowe

2009/2010

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Judyta Tasiemska

5,68

wzorowe

Martyna Janas

5,68

wzorowe

Emilia Majdra

5,56

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Zuzanna Dobrochłop

5,77

wzorowe

Julia Ławicka

5,62

wzorowe

Kamila Wiatr

5,56

wzorowe

2010/2011

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Weronika Ostapczuk

5,75

wzorowe

Iga Kruk

5,69

wzorowe

Dawid Cierniak

5,60

wzorowe

Klaudyna Skrzypczak 5,57 wzorowe
Magdalena Gitler 5,56 wzorowe
Łukasz Odwrot 5,50 wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Maciej Michałów 
5,75

wzorowe

Maciej Gromiec 5,67

wzorowe

Aleksy Kasperski
5,58

wzorowe

Sandra Kruk 5,67 wzorowe
Viktoria Szypowska 5,50 wzorowe

2011/2012

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Agnieszka Korotyniec 5,64

wzorowe

Anna Gadomska 5,60

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Jakub Cieślik 5,54

wzorowe

Anna Nocuń 5,54

wzorowe

Zuzanna Podyma 5,62

wzorowe

Beata Wechterowicz 5,69 wzorowe
Hubert Walczak 5,53 wzorowe

2012/2013

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Paula Drzymała 5,53

wzorowe

Patrycja Hulalka 5,53

wzorowe

KLASY VI

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Zuzanna Grupa 5,69

wzorowe

Krzysztof Majewski 5,54

wzorowe

Aleksandra Dach 5,77

wzorowe

Martyna Myszograj 5,69 wzorowe
Jakub Szpak 5,62 wzorowe
Weronika Kaczmarek 5,54 wzorowe
Izabella Hładuniuk 5,77 wzorowe

2013/2014

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Gromiec Maciej

5,61

wzorowe

Wacka Eryk

5,67

bardzo dobre

SZKOŁA PODSTAWOWA

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Cieślak Patrycja

5,50

wzorowe

Gromiec Zofia

5,50

wzorowe

Szeląg Kacper

5,75

wzorowe

Wieczorek Eryk

5,50

wzorowe

Bajor Maria

5,91

wzorowe

Borzęcki Patryk

5,66

wzorowe

Dmytruk Wiktoria

5,75

wzorowe

Gąsiewski Miłosz

5,66

wzorowe

Bondyra Marta

5,57

wzorowe

Palicka Joanna

5,79

wzorowe

Zarówna Wiktoria

6,00

wzorowe

2014/2015

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Jan Nowakowski

5,78

wzorowe

Beata Wechterowicz

5,78

wzorowe

Anna Nocuń

5,56

wzorowe

Natalia Skrzypczak

5,56

wzorowe

Katarzyna Koteluk

5,50

wzorowe

SZKOŁA PODSTAWOWA

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Kamila Lickindorf

5,50

wzorowe

Dariusz Juryk

5,55

wzorowe

Filip Maniarski

5,91

wzorowe

Joanna Nocuń

5,67

wzorowe

Agnieszka Pawlak

5,50

wzorowe

 

2015/2016

GIMNAZJUM

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Dach Aleksandra

6,0

wzorowe

Konsur Antonina

5,7

wzorowe

Anna Nocuń

5,61

wzorowe

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

Imię i nazwisko

Średnia

Zachowanie

Zjawin Kornelia

6,0

wzorowe

Podyma Olga

5,82

wzorowe

Klóska Kacper

5,64

wzorowe

Chmiel Laura

5,64

wzorowe

Jankowska Weronika

5,82

wzorowe

Lisiewicz Roksana

5,64

wzorowe

Murzicz Agata

5,82

wzorowe

Palicka Magdalena

6,0

wzorowe

Baraniecka Alicja

5,55

wzorowe

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty