Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW HISTORYCZNYCH
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2001/2002 TOMASZ ZEMLEDUCH laureat
2002/2003 KATARZYNA FEDOROWICZ laureat
2004/2005 BOGUSZ KOCZASKI finalista
PAWEŁ POJMICZ finalista
2005/2006 WOJCIECH PIERŚCIŃSKI laureat
2007/2008 ALEKSANDER MĘŻYŃSKI laureat
MICHAŁ PACYNA
2007/2008 MARIUSZ KONDRATOWICZ finalista
2008/2009 INGA GÓRALCZYK laureat
MACIEJ GĘBKA
MICHAŁ KLEMENTOWSKI
MARCIN FEDOROWICZ
2009/2010 WIKTOR LECHKI laureat
KAROLINA KORZYB finalista
2010/2011 ALEKSANDRA JURCZAK finalista
2011/2012 WOJCIECH GRZEGORCZYN laureat(SP)
ANNA GADOMSKA laureat
2012/2013 KAROLINA CZERNIAWKO finalista
ALEKSANDRA DACH finalista(SP)
MACIEJ KUCZYŃSKI finalista(SP)
IZABELLA HŁADUNIUK finalista(SP)
MACIEJ MICHAŁÓW finalista
2013/2014 BAJOR MARIA finalista(SP)
MICHAŁÓW MACIEJ finalista
2014/2015 GRZEGORCZYN WOJCIECH laureat
ALEKSANDROWICZ BŁAŻEJ finalista
KUKWA MAKSYM finalista
2015/2016 MIŁOSZ GĄSIEWSKI finalista
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW BIOLOGICZNYCH
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2002/2003 TOMASZ DUSZYŃSKI laureat
2003/2004 MAŁGORZATA KRUPNIEWSKA laureat
TOMASZ DUSZYŃSKI laureat
MARTA LESZCZYŃSKA finalista
2006/2007 MAREK SOKOŁOWSKI finalista
2007/2008 MAGDA BAŃKOWSKA finalista
2008/2009 INGA GÓRALCZYK laureat
2012/2013 ALEKSANDRA KOŻAŃSKA finalista
MACIEJ GĘBKA finalista
AGATA COGIEL laureat
PAULA DRZYMAŁA laureat
2014/2015 WECHTEROWICZ BEATA laureat
2015/2016 ALEKSANDRA DACH laureat
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2000/2001 FILIP HOŁOWNIA laureat(SP)
PIOTR KONTORSKI laureat
ADRIAN MIEDZIŃSKI laureat
2001/2002 PAWEŁ HOŁOWNIA laureat
PIOTR STASZAK laureat
PIOTR KONTORSKI finalista
MICHAŁ BERUS laureat(SP)
2002/2003 PAWEŁ HOŁOWNIA finalista
WIKTOR WŁODEK finalista
2003/2004 FILIP HOŁOWNIA finalista
TOMASZ DUSZYŃSKI finalista
2004/2005 ALEKSANDRA PALISZEWSKA laureat
RAFAŁ DUTKIEWICZ finalista
2007/2008 ŁUKASZ CHMIELOWSKI laureat
MARIUSZ KONDRATOWICZ finalista
2008/2009 MACIEJ GĘBKA laureat
ŁUKASZ CHMIELOWSKI finalista
AMADEUSZ ZIENKIEWICZ finalista
2010/2011 DAWID CIERNIAK laureat
WERONIKA OSTAPCZUK finalista
2011/2012 ANNA NOCUŃ laureat(SP)
BEATA WECHTEROWICZ finalista(SP)
ZUZANNA PODYMA finalista(SP)
HUBERT WALCZAK finalista(SP)
WIKTORIA KMICIEWICZ finalista(SP)
2012/2013 ALEKSANDRA DACH finalista(SP)
GRZEGORZ OSTASIEWICZ finalista(SP)
MACIEJ MICHAŁÓW finalista
MAGDALENA ODWAŻNA finalista
AGATA COGIEL finalista
2013/2014 BAJOR MARIA finalista(SP)
MICHAŁÓW MACIEJ finalista
NOCUŃ ANNA finalista
SULIK KACPER finalista
2014/2015 JURYK DARIUSZ laureat(SP)
MANIARSKI FILIP finalista(SP)
WALCZAK HUBERT laureat
NOCUŃ ANNA finalista
NOWAKOWSKI JAN finalista
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW GEOGRAFICZNYCH
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2008/2009 MACIEJ GĘBKA laureat
2011/2012 AGNIESZKA KOROTYNIEC finalista
2013/2014 GROMIEC MACIEJ finalista
2014/2015 JANIAK ADAM finalista
2015/2016 ALEKSANDRA DACH laureat
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZYRODNICZYCH
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2002/2003 SZYMON WARNIAK finalista
2002/2003 ELWIRA MATYASZCZYK finalista
2011/2012 BEATA WECHTEROWICZ finalista(SP)
2012/2013 ALEKSANDRA DACH laureat(SP)
GRZEGORZ OSTASIEWICZ finalista(SP)
2013/2014 BAJOR MARIA finalista(SP)
PALICKA JOANNA finalista(SP)
2015/2016 KACPER KLÓSKA laureat
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW CHEMICZNYCH
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2001/2002 ADRIAN MIEDZIŃSKI laureat
2005/2006 MARCIN WASZAK finalista
ŁUKASZ MROZKOWIAK finalista
2013/2014 NOWAKOWSKI JAN laureat
2014/2015 NOWAKOWSKI JAN laureat
2015/2016 ALEKSANDRA DACH finalista
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2000/2001 OLGA SZYMAŃSKA laureat
2001/2002 OLGA SZYMAŃSKA laureat
2002/2003 OLGA SZYMAŃSKA laureat
2011/2012 KAROLINA KLEE laureat
MACIEJ MICHAŁÓW laureat
2012/2013 MACIEJ MICHAŁÓW laureat
2014/2015 KUTER KACPER finalista
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2000/2001 OLGA SZYMAŃSKA finalista
2002/2003 OLGA SZYMAŃSKA finalista
2014/2015 MOSKALJUK JULIA finalista
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW POLONISTYCZNYCH
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2000/2001 OLGA SZYMAŃSKA laureat
2002/2003 KATARZYNA FEDOROWICZ finalista
2003/2004 OLGA SZYMAŃSKA laureat
BARTŁOMIEJ WESOŁOWSKI finalista
MARTA CZERNIAWSKA finalista
URSZULA MODRZYK finalista(SP)
ALEKSANDRA KOZYRA finalista
2004/2005 PAWEŁ POJMICZ finalista(SP)
2006/ 2007 KATARSZYNA KOTKOWSKA finalista
2008/2009 MACIEJ GĘBKA finalista
SABINA GÓRKA finalista
2009/2010 KLAUDIA WOJSKA finalista
2011/2012 ANNA GADOMSKA finalista
2012/2013 IZABELLA HŁADUNIUK laureat(SP)
ALEKSANDRA DACH finalista(SP)
WIKTORIA DMYTRUK finalista(SP)
2013/2014 ODWAŻNA WIKTORIA laureat(SP)
ZARÓWNA WIKTORIA finalista(SP)
DACH ALEKSANDRA finalista
SULIK KACPER finalista
2014/2015 KOTLARSKA EMILIA finalista(SP)
DACH ALEKSANDRA finalista
ROMAŃCZUK KINGA finalista
ZAWARTOWSKA ALEKSANDRA finalista
2015/2016 KACPER KLÓSKA finalista(SP)
BARTOSZ MODRZYK finalista(SP)
AGATA MURZICZ finalista(SP)
WIKTORIA DMYTRUK finalista
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSU HUMANISTYCZNEGO
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2007/2008 DOMINIKA CZWAŁGA finalista
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSU MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2009/2010 MAGDALENA ODWAŻNA laureat
2010/2011 MACIEJ MICHAŁÓW finalista
ALEKSY KASPERSKI finalista
KACPER SULIK finalista
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSU MUZYCZNEGO
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2015/2016 DANIEL HUTOR laureat pro arte
INNE KONKURSY
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FILMOWY
Rok Szkolny Imię i nazwisko Laureat / Finalista
2015/2016 JAKUB SULEK WYRÓŻNIENIE
EWA KULCZYK
IZABELLA HŁADUNIUK

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty