Świetlica/stołówka

Działalność świetlicy szkolnej w roku szkolnym przebiega zgodnie z planem pracy wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczym. Za realizację tego planu odpowiedzialne są wychowawczynie świetlicy: p. Barbara Kaźmierczak, p. Czesława Kozar, p. Małgorzata Pasterniak, p. Agnieszka Sułkowska-Krzyżanowska, p. Małgorzata Majewska

Świetlica w budynku A przeznaczona jest dla dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum. W budynku B znajduje się świetlica dla dzieci klas I-III nauczania zintegrowanego, do której zapisanych jest około 100 dzieci. Nowością jest uruchomienie trzeciej świetlicy w budynku C  dla dzieci z klas I-III nauczania zintegrowanego. Do tej świetlicy zapisanych zostało około 90 dzieci. Godziny pracy świetlicy:

– Budynek A 8.00 – 14.30
– Budynek B 6.30 – 16.30
– Budynek C 6.30 – 16.30

W świetlicy w budynku A przebywają uczniowie na tzw. okienkach oraz w sytuacji, kiedy poszczególni nauczycieli przebywają na zwolnieniach lekarskich. Liczba uczniów przebywających w świetlicy jest różna. Organizujemy spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, akcje charytatywne, zajęcia sportowe. Współpracujemy z nauczycielami, wychowawcami innych klas oraz pedagogami i pielęgniarkami szkolnymi.

Przy świetlicy w budynku A znajduje się stołówka szkolna. Obiady wydawane są w godzinach 11:30-13:35. Zakupu kart obiadowych dla uczniów można dokonać w świetlicy
w budynku A u pani intendent Magdaleny Tudorow.

Świetlica-ważne_informacje

Świetlica – procedury: