Mistrzynie województwa 2020

20 października 2020

W czwartek 15 października  odbył się finał wojewódzki  LOM w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Duży  sukces odniosła reprezentacja szkoły w kategorii dziewcząt  klas IV-VI. Dziewczęta  zajęły I miejsce , zdobywając tytuł mistrza województwa i uzyskując awans do Mistrzostw Polski. Ubiegłorocznego sukcesu nie powtórzyły niestety dziewczęta  w kategorii klas VII-VII zajmując  po zaciętej walce miejsce IV.

Zwycięska drużyna  wystąpiła w składzie: Kozak Kalina, Wieczorek Maja, Hanna Światlak, Barbara Palicka,  Oliwia Antczak, Joanna Wajda, Gaia, Springer, Amelia Andres, Dominika Okuniewicz,

Sztafeta klas VII-VIII:

Natalia Zjawin, Karolina Skowronek, Paulina Górska, Maja Marchelek, Mazurczak Liwia, Natalia Kraśniewska, Petlik Katarzyna, Zjawin Maja, Zuzanna Kurkiewicz.

6 października w Zielonej Górze i 8 w Słubicach odbyły się Mistrzostwa  Województw indywidualne w lekkiej atletyce. Najlepiej zaprezentowały się: Natalia Zjawin zajmując 2 miejsce w biegu na 1000m, Amelia Andres w biegu na 60m plasując się na miejscu 3,podobnie  Joanna Wajda w rzucie p.palantowa  oraz sztafeta 4x100m w składzie : Dominika Okuniewicz, Amelia Bogdan, Hanna Światlak, Joanna Wajda.

Gratulujemy dziewczętom osiągnięcia  sukcesów  i zachęcamy do dalszych , systematycznych treningów.

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty