KOMUNIKAT Ośrodka Pomocy Społeczne w Sulechowie w sprawie pomocy i wsparcia dla osób starszych i samotnych

19 marca 2020

Szanowni Państwo,
w związku z zagrożeniem epidemicznym Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulechowie prosi o szczególne zainteresowanie się osobami starszymi i samotnymi, które w tym trudnym czasie powinny zostać w domach. Jeśli znają Państwo takie osoby, którymi nie ma kto się zaopiekować w czasie epidemii, prosimy dzwonić pod podane niżej numery telefonów do pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulechowie:
68 478 22 43
68 478 22 46
68 478 22 47
fax 68 478 22 45

W związku z zagrożeniem epidemicznym Ośrodek Pomocy Społecznej szuka wolontariuszy, którzy gotowi są nieść pomoc osobom starszym i samotnym. Zadaniem takiego wolontariusza będzie przede wszystkim robienie zakupów w sklepach i aptekach oraz opłacanie rachunków w placówkach pocztowych.
Wolontariuszem może zostać wyłącznie osoba zdrowa i pełnoletnia.
Chętnych prosimy o telefoniczne zgłaszanie się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulechowie, w którym uzyskają także dodatkowe informacje na temat środków ochrony podczas wykonywania zadań wolontariackich:
68 478 22 44
68 478 22 47
Ośrodek Pomocy Społecznej przy ul. Jana Pawła II 52 w Sulechowie czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.30.

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty