„Mamo, tato baw się z nami”

3 marca 2020

29 lutego br. w hali SP3 odbyła się kolejna edycja festynu sportowo- rekreacyjnego „Mamo, tato baw się z nami”. Jak co roku impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci klas pierwszych i ich rodziców.Organizatorzy przygotowali szereg ciekawych zadań, z którymi mogły zmierzyć się dwuosobowe zespoły:rodzic i dziecko. Pary mogły sprawdzić swoją szybkość, skoczność, zwinność i zręczność.Spośród czterech klas pierwszych wyłoniono 3 pary, które zdobył największą ilość punktów.I miejsce zdobyła Emilia Baut z tatą. Miejsce II, również z tatą wywalczył Tymoteusz Kubala. Na miejscu trzecim uplasował się Wojtek Warchoł, który wystartował z mamą. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła klasa I B uzyskując 788 punktów. Kolejne miejsca przypadły: Ia (772p.), Ic (734p.) i Id (582p.). Z kolei uczniowie klasy Ic okazali się najlepsi w tworzeniu sportowego alfabetu. Festyn ,,Mamo, tato baw się z nami” odbył się w miłej, sportowej atmosferze. Dzieci aktywnie spędziły czas. Zwycięskie pary otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy słodycze.

Organizatorzy L. Pająk, M. Modrzyk i H. Brzezińska dziękują wszystkim za udział w imprezie.