Charytatywny Bal Karnawałowy

2 marca 2020

Charytatywny Bal Karnawałowy

W ostatni karnawałowy piątek, 21 lutego, odbył się w naszej szkole II Charytatywny  Bal Karnawałowy.   Organizatorami balu było Szkolne Koło Caritas oraz Szkolne Koło Wolontariatu. Tym razem bawili się uczniowie klas IV – VIII oraz absolwenci i zaproszeni goście. Oprócz świetnej muzyki, o którą zadbał profesjonalny DJ, była także kawiarenka, wata cukrowa, popcorn, loteria fantowa , foto budka i  wiele innych atrakcji. Zabawa, do późnych godzin, była bardzo udana. Na parkiecie bawiło się około 300 osób.

Zebraliśmy  5368 zł, które zostaną przekazane czworgu potrzebującym dzieciom,  podopiecznym Szkolnego Koła Caritas oraz uczniowi naszej Szkoły – Patrykowi.

W imieniu organizatorów chcę bardzo serdecznie podziękować dyrekcji szkoły, oraz Pani Renacie Uchman za pomoc w organizacji balu. Dziękuję panom woźnym i paniom sprzątaczkom , którzy pomogli nam przygotować salę do zabawy, a później po niej posprzątać,

Szczególnie jednak dziękuję naszym uczniom, zwłaszcza klasie VII d i VIII d, którzy zaangażowali się w przygotowanie i  dekoracji sali.

Nic by nie mogło się udać, gdyby nie pomoc Rodziców. Serdecznie dziękujemy za ciasta do kawiarenki, fanty na loterię, malowanie twarzy, a także obecność i pomoc podczas balu.

Mamy nadzieję, że Charytatywny Bal Karnawałowy na stałe wpisze się w kalendarz imprez naszej szkoły.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!!!

Wioletta Samociak

Wioletta Konstańczak