Pomagamy Australii

21 stycznia 2020

Wstrząsające wiadomości i obrazy z płonącej Australii skłoniły do chęci pomocy wielu uczniów jak i ich rodziców za co bardzo dziękujemy. Pomoc dla Australii płynęła z wszystkich zakątków świata. Dlatego pomysłem Pani Krystyny Zamolskiej i Agnieszki Sułkowskiej – Krzyżanowskiej, było przyłączenie się do tak wielkiej akcji w celu ratowania Koali. Od 15stycznia do 17 stycznia w naszej szkole miał miejsce kiermasz charytatywny zorganizowany przez Koło misyjne prowadzone przez Panią Krystynę Zamolską i koło kulinarne prowadzone przez Panią Agnieszkę Sułkowską – Krzyżanowską. Uczniowie wraz z rodzicami wykonywali ciasta, galaretki. Uczestnicy koła kulinarnego piekli kruche ciastka w kształcie kangurów i koali, Panie i Panowie z obsługi w naszej szkole robili watę cukrową. To wszystko po to aby pomóc zwierzętom. Kwota, która została zebrana zostanie wpłacona na fundację:

WIRES – Emergency Fund for Wildlife

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty