Rozstrzygnięcie Konkursu „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”

20 stycznia 2020

W piątek 20.12.2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego na „Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”. W konkursie wzięło udział 35 uczniów z klas I-III. Komisja miała nie lada problem z wyborem najciekawszej kartki. Wszystkie kartki były bardzo oryginalne i starannie wykonane, a niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem a także serdecznymi życzeniami. Ostatecznie wyłoniono 3 laureatów oraz przyznano 6 wyróżnień.

I miejsce:   Maja Przednowek, kl. IIc

II miejsce:  Maja Mosiewicz, kl. IIb

III miejsce: Igor  Klimczak, kl. IIc

Wyróżnienia:  Ania Taraniuk, kl. IIb

Jagoda Olewicz, kl. IIb

Tymek Sójka, kl. IIc

Laura Tonder, kl. Ia

Hania Wilczyńska, kl. IIc

Kaja Konopacka, kl. IIb

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Wychowawcy świetlicy

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty