MIKOŁAJKOWY KONKURS MATEMATYCZNY

14 stycznia 2020

6 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się II Mikołajkowy Konkurs Matematyczny przeznaczony dla uczniów klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej. Konkurs ten poprzedzony był eliminacjami szkolnymi, w których wzięli udział wszyscy uczniowie z klas 4-6. Najlepsi uczniowie zakwalifikowali się do głównego konkursu. Wszyscy finaliści otrzymali czekoladowe upominki ufundowane przez Radę Rodziców, a najlepsi uczniowie pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Dyrektora Szkoły.

WYNIKI:

KLASA IV

1. Majka Purzycka 4 b
2. Marika Lipowska 4 a
3. Grzegorz Bilon 4 b

KLASA V

1. Wojtkowiak Gracjan 5 a
1. Karalus Piotr 5 d
1. Dach Szymon 5 e
2. Jurewicz Filip 5 e
3. Kolasa Olaf 5 e

KLASA VI

1. Maciej Żukowski 6 e
2. Miłosz Modrzyk 6 a
3. Aleks Kozłowski 6 a

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty