Mikołajki w świetlicy

11 grudnia 2019

Dzień 6 grudnia jest wyjątkowym dniem dla wszystkich, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to dzień wypełniony uśmiechem, radością i życzliwością, dzień w którym świętujemy imieniny Świętego Mikołaja. Dzieci ze świetlicy szkolnej –bud. B i C przygotowały dla gościa świąteczną dekorację:  małe i duże choinki, prace plastyczne z wizerunkiem Świętego Mikołaja oraz napisały do niego dłuuuuuuuuugie listy. Każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę, brodę, okulary. Mikołaj zawitał w świetlicowe progi i dla każdego przyniósł coś słodkiego. Zanim jednak uczniowie otrzymali słodkie upominki  uważnie i ze skupieniem wysłuchali czytanej przez nauczycielkę opowieści pt. „Dary Świętego Mikołaja”. To był fajny dzień…., -Długo będę go pamiętał…., Lubię Mikołajki – to słowa dzieci, wspominających ten dzień.

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty