„Lubuskie Talenty”- wielki sukces naszych uczniów !!!

10 grudnia 2019

05 grudnia na uroczystej gali w Filharmonii Zielonogórskiej spotkało się 260 najbardziej utalentowanych młodych ludzi z całego województwa. Zostali oni włączeni do prestiżowego projektu stypendialnego „Lubuskie Talenty”, który promuje szczególne uzdolnienia w zakresie przedmiotów matematyczno- przyrodniczych, informatycznych lub języków obcych. W gronie wyróżnionych znalazła się trójka naszych uczniów: Alicja Puchalska, Michał Jurewicz i Mikołaj Soroko. Otrzymali oni stypendia naukowe z rąk marszałek województwa lubuskiego  Elżbiety Polak. Podziękowanie za pasję, talent, wielką pracę i bardzo dobre wyniki w nauce złożył  im również wicemarszałek Łukasz Porycki. To ogromny sukces! Serdecznie gratulujemy naszym stypendystom, życzymy wytrwałości w realizowaniu Planu Rozwoju Edukacyjnego oraz dalszych sukcesów.