Sport i zabawa w Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie

4 listopada 2019

26 października  2019r w hali Szkoły Podstawowej Nr3 w Sulechowie odbył się po raz kolejny festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem ,,Asy z drugiej, trzeciej klasy”. Organizatorki p. H. Brzezińska, p. L. Pająk i p. M. Modrzyk przygotowały dla 10 osobowych zespołów poszczególnych klas 23 próby sprawnościowe, które zawodnicy pokonywali w dowolnej kolejności i za które otrzymywali określoną ilość punktów. Zawodnicy klasyfikowani byli indywidualnie i zespołowo.

W kategorii klas drugich zwyciężył po dogrywce Adam Barłożewki z klasy IIa zdobywając 66 pkt, drugie miejsce zajął Jabłecki Natan uczeń klasy II b, a na trzecim miejscu uplasował się Światlak Stanisław z II c uzyskując 63 pkt.

W kategorii klas trzecich pierwsze miejsce zajął Mateusz Łysiak z klasy IIIa z 77punktami, miejsce drugie uczeń klasy III b Mateusz Dziadek  zdobywając 75pkt., a na miejsce trzecie wywalczył Bartek Skórnicki uczeń klasy III b uzyskując 70 pkt.

Drużynowo w kategorii klas drugich zwyciężyła klasa II c, a na kolejnych miejscach znalazły się II b, II a. W klasach trzecich pierwsze miejsce zajęła III b, miejsce drugie III d ,  trzecie III a i miejsce czwarte III c.

Po zakończeniu zmagań sportowych uczniowie mieli jeszcze do wykonania zadanie  polegające na znalezieniu  w wykreślance jak najwięcej haseł związanych ze sportem. Tutaj najlepsza okazała się klasa: III b.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali medale i dyplomy , a wszyscy uczestnicy słodycze.

Festyn „Asy z II i III klasy” odbył się w miłej, sportowej atmosferze. Organizatorzy: Lilla Pająk, Małgorzata Modrzyk i Hanna Brzezińska dziękują uczestnikom za liczny udział, wychowawczyniom klas II i III za pomoc.

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty