Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

25 marca 2019

W piątek 15 marca w Zielonej Górze odbył się Etap Okręgowy XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż.  Jest to konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK. Naszą szkołę reprezentowała zwyciężczyni etapu rejonowego Olimpiady – Agata Murzicz z klasy III B gimnazjum. Podczas rozwiązywania testu składającego się z 40 pytań wykazała się dużą wiedzą. Gratulujemy Agacie udziału w rywalizacji wśród najlepszych z całego województwa.

Opiekun SK PCK

Marta Twardowska