Z RODZINĄ DOBRZE nie tylko NA ZDJĘCIU

21 marca 2019

12 marca 2019r. w bibliotece Szkoły Podstawowej nr3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie odbyło się podsumowanie I edycji projektu „ Z RODZINĄ DOBRZE nie tylko NA ZDJĘCIU”.

Akcja miała na celu promowanie wartości prorodzinnych, wzmacnianie więzi rodzinnej, kultywowanie wspólnego spędzania czasu z najbliższymi.

Uczniowie tworzyli prace plastyczne dowolną techniką, pisali listy do przyjaciela o czasie spędzonym z najbliższymi, przedstawiali historie rodzinne w wersji obrazkowej.

Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów uświetniły występy młodych aktorów szkolnego Teatru w Kratkę oraz solistów koła muzycznego. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Najlepsze prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w czytelni oraz w galerii szkolnej.