Karnawałowy Bal Charytatywny

11 marca 2019

1 marca wolontariusze  Szkolnego Koła Caritas działający przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie zorganizowali Karnawałowy Bal Charytatywny. Głównym celem była nie tyle zabawa, co pomoc podopiecznym SKC. Są to dzieci głęboko niepełnosprawne, dla których wszelka pomoc jest bardzo istotna. Sa to Karolina, Jula, Tymek i Kacper. Chcieliśmy wesprzeć również Nikodema, naszego absolwenta, który w ostatnim czasie uległ wypadkowi.  Pomysł, by zorganizować bal dla młodzieży okazał się bardzo trafionym i udanym pomysłem.       Gościliśmy młodzież nie tylko z Sulechowa, ale i z innych miast, min: Drezdenka, Lubniewic, Zielonej Góry. Bawiło się ponad 300 osób. Można było skorzystać z wielu atrakcji: loterii fantowej, ścianki fotograficznej, gdzie robiono profesjonalne fotki, skosztować różnych pyszności.               Przeprowadziliśmy również konkurs na najlepsze przebranie karnawałowe.                                                     Nie byłoby imprezy, gdyby nie ofiarność i otwarte serca sponsorów i ludzi dobrej woli. Wsparli nas min: Burmistrz Sulechowa, Dyrektor SP3, Dyrektor Caritas diec ziel-gorz, Tiperrary Farm, Przewodnicząca Rady Miasta i wielu, wielu innych. Jak zawsze wolontariusze z wielką pasją, oddaniem i bezinteresownością sprostali kolejnemu zadaniu.  Bez Nich nic by się nie wydarzyło. Są siłą i nadzieją. Z takim potencjałem i energią jeszcze wiele możemy uczynić dobrego. Dziękuję wszystkim za wszystko.

  1. Samociak

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty