Warsztaty w pizzerii MAFIA

3 marca 2019

20.02.2019 r. uczniowie klasy II d wraz z wychowawczynią na zaproszenie szefa pizzerii MAFIA w Sulechowie

udali się na warsztaty robienia pizzy. Wszyscy uczniowie poznali historię powstania przepisu na włoską pizzę. Następnie można było obserwować szefa kuchni w jego pracy nad przygotowaniem pizzy. Po obserwacji każdy uczeń wykonał pizzę wg swojego pomysłu i smaku. pod kierunkiem kucharzy. Pracy i emocji było przy tym co niemiara, ale najwspanialsza była potem uczta przy pachnącej pizzy i lemoniadzie.

Ciekawostką tej wizyty był pokaz i degustacja zdrowych koktajli owocowych. Pani barmanka objaśniła dzieciom zdrowotne właściwości takich deserów i zachęcała do ich częstego stosowania.

Na zakończenie zajęć każdy uczeń otrzymał certyfikat PIZZERA.

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty