MAMO, TATO, BAW SIĘ Z NAMI !

28 lutego 2019

Po raz kolejny Festyn ,,Mamo, tato, baw się z nami” w SP 3 i kolejny raz okazja do wspólnej zabawy rodziców rodziców z dziećmi.

Impreza odbyła się w sobotę 23.02. 2019r. Jak zwykle cieszyła się dużym zainteresowaniem pierwszoklasistów, którzy mogli rywalizować i bawić się w hali naszej szkoły.

Dzieci w parze z mamą lub tatą zaliczały kolejne stacje, zdobywając punkty. Startujący mogli spróbować swoich sił w biegach, skokach, rzutach. Stanęli przed próba zręczności i siły.

Spośród startujących w zawodach wyłoniono 3 pary, które uzyskały najwyższą ilość punktów. Pierwsze miejsce z wynikiem 98 punktów zdobył Wiktor Karbowiak. Drugi był Stanisław Chodacki – 95 punktów, trzecia – Oliwia Michałkiewicz z wynikiem 92 punkty.

Cała trójka, to uczniowie klasy IA. Dzieci wystartowały z tatusiami.

W rywalizacji zespołowej najlepszy wynik 702 pkt. Uzyskała klasa IA. Na drugiej pozycji uplasowała się IC. Trzecie miejsce przypadło IB.

Wszystkie startujące dzieci otrzymały słodycze, a zwycięskie pary puchary i dyplomy.

Sport i zabawa okazały się dobrym pomysłem na wspólne spędzenie wolnego czasu dzieci i rodziców.

Festyn, jak co roku zorganizowały:

Lilla Pająk

Małgorzata Modrzyk