Karnawałowy Bal Charytatywny

19 lutego 2019

Szkolne Koło Caritas oraz Samorząd Uczniowski zaprasza bardzo serdecznie młodzież – od klas 8 i 3 gim wzwyż oraz wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć chore, niepełnosprawne dzieci na Karnawałowy Bal Charytatywny, który odbędzie się 1 marca godz – 18.00-24.00 w hali sportowej przy ul. Piaskowej 52.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest dla podopiecznych SKC: Karoliny, Julii, Tymka, Kacpra. Chcemy równocześnie wesprzeć naszego absolwenta Nikodema Prządkę, który w ostatnim czasie uległ bardzo poważnemu wypadkowi.

Szczegółowe informacje dotyczące podopiecznych można znaleźć na stronie fb wolontariatu „Jesteśmy dla Ciebie”

Program imprezy:

– cegiełka (wstęp 10 zł) każda cegiełka bierze udział w losowaniu głównych nagród

– w cenie poczęstunek, dobra muzyka, DJ, konkurs z nagrodami na najciekawsze przebranie karnawałowe

Ponadto:

– loteria fantowa

– stoisko z ciastami, fontanna czekoladowa, hot dogi

– wata cukrowa, -popcorn

– zdjęcia przy ściance