Jasełka – „Albowiem tak Bóg umiłował świat”

29 stycznia 2019
6 stycznia 2019 r. w SDK odbyły się jasełka pt. „Albowiem tak Bóg umiłował świat”.

Gospodarzem spotkania było Koło Misyjne. Oprócz spektaklu można było wziąć udział w licytacji cennych przedmiotów, spróbować szczęścia na loterii fantowej, kupić gadżet na kiermaszu, skosztować pysznego domowego ciasta. 

Dochód z imprezy był wsparciem podopiecznych Koła Misyjnego w Tanzanii i w Rwandzie.  
Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie, a szczególnie Hani Jankowskiej, Dawidowi Cierniakowi ,Monice Butkiewicz. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom. Dziękujemy przybyłym Gościom – Panu Burmistrzowi Sulechowa Wojciechowi Sołtysowi, Pani Izabeli Wojewodzie- Przewodniczącej Rady Miejskiej w Sulechowie, Ks. kanonikowi Józefowi Tomiakowi, Ks. dziekanowi Andrzejowi Szkwarkowi, Ks. Przemysławowi Janickiemu, Ks. Maciejowi Drozdowi, Ks. Marcinowi Kliszczowi, Ks. Robertowi Korneckiemu, Panu Dyrektorowi SP 3 Romualdowi Modrzykowi.
 Dziękujemy Agencji Reklamowej Papaya Print za wszelką pomoc a Pani Magdalenie Szandurskiej za profesjonalne prowadzenie całej imprezy. Wszystkim sponsorom, wszystkim przekazującym ciasta, wszystkim wolontariuszom WIEEEEELKIE DZIĘKI !!!

 

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Projekt „Dasz Radę”

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Patron szkoły

Certyfikaty