Jasełka – „Albowiem tak Bóg umiłował świat”

29 stycznia 2019
6 stycznia 2019 r. w SDK odbyły się jasełka pt. „Albowiem tak Bóg umiłował świat”.

Gospodarzem spotkania było Koło Misyjne. Oprócz spektaklu można było wziąć udział w licytacji cennych przedmiotów, spróbować szczęścia na loterii fantowej, kupić gadżet na kiermaszu, skosztować pysznego domowego ciasta.

Dochód z imprezy był wsparciem podopiecznych Koła Misyjnego w Tanzanii i w Rwandzie.
Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie, a szczególnie Hani Jankowskiej, Dawidowi Cierniakowi ,Monice Butkiewicz. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom. Dziękujemy przybyłym Gościom – Panu Burmistrzowi Sulechowa Wojciechowi Sołtysowi, Pani Izabeli Wojewodzie- Przewodniczącej Rady Miejskiej w Sulechowie, Ks. kanonikowi Józefowi Tomiakowi, Ks. dziekanowi Andrzejowi Szkwarkowi, Ks. Przemysławowi Janickiemu, Ks. Maciejowi Drozdowi, Ks. Marcinowi Kliszczowi, Ks. Robertowi Korneckiemu, Panu Dyrektorowi SP 3 Romualdowi Modrzykowi.
 Dziękujemy Agencji Reklamowej Papaya Print za wszelką pomoc a Pani Magdalenie Szandurskiej za profesjonalne prowadzenie całej imprezy. Wszystkim sponsorom, wszystkim przekazującym ciasta, wszystkim wolontariuszom WIEEEEELKIE DZIĘKI !!!