Udany Turniej w Kołobrzegu

11 grudnia 2018

W dniach 7-9 grudnia siatkarze UKS TRÓJKA Sulechów uczestniczyli w V Ogólnopolskim Turnieju „4” w Mini siatkówce chłopców w Kołobrzegu. Nasi zawodnicy z pierwszego zespołu w składzie: Jędrzej Ruszkowski, Mateusz Tomczak, Michał Maniarski, Aleksander Maleńczak i Tomasz Strojek  zajęli trzecie miejsce ulegając tylko dwóm zespołom (ze Starogardu Gdańskiego i Białegostoku) a nasza druga drużyna w składzie: Piotr Lisoń, Sebastian Mazurek, Maksymilian Gąsiewski, Wojciech Wachowski i Jakub Lulczyk zaprezentowała  się bardzo dobrze zajmując również wysokie 9 miejsce (startowało 20 drużyn). Nagrodzeni zostali również najlepsi zawodnicy z każdej drużyny –  wyróżnieni zostali Mateusz Tomczak i Piotr Lisoń! Gratulujemy!