II Diecezjalna Gala Wolontariatu Szkolnych Kół Caritas

13 listopada 2018

7 listopada miało miejsce  bardzo wyjątkowe wydarzenie – Gala Wolontariatu a po niej  wyśmienita zabawa – Bal Niepodległościowy. Wyjątkowe dlatego, gdyż nasza wolontariuszka Kinga Kaczmarek – uczennica kl III B gimnazjum otrzymała statuetkę Najlepszego Wolontariusza. Jej ogromny trud i poświęcenie zostały nagrodzone. Jej należą się wielkie podziękowania, ale  również i Wam- wszystkim wolontariuszom, bez których nie można by nic zdziałać, bez których ten ogrom pracy na rzecz drugiego nie zostałby wykonany. Wielkie dzięki.                                                                                 Ponownie wyróżnieni zostali również uczniowie kl III B gim za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Caritas „Zacznij działać”. Wyróżnienia odebrali z rąk kurator Oświaty p.  Ewy Rawy oraz ks. bpa Tadeusza Lityńskiego.                                                                                                                           Rodzicom, którzy mają tak wyjątkowe dzieci – w sumie to młodzież –  dziękuję bardzo. Bądźcie z nich dumni – ja jestem .

1. Samociak