„Asy z II i III klasy”

29 października 2018

20 października  br. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej Nr3 w Sulechowie, po raz kolejny odbył się festyn sportowo-rekreacyjny dla uczniów klas II i III  pod hasłem „Asy z II i III klasy”.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą zespołowo i indywidualnie, próbując swoich sił w 23 różnych konkurencjach.

Wśród drugoklasistów wyróżnieni zostali: Mateusz Łysiak, uczeń klasy IId, który zwyciężył uzyskując 77 pkt. Robert Radziej  z klasy II a  zdobywając 68pkt., uplasował się na II miejscu oraz  Hubert Kulczyk także uczeń z klasy IIa, który z wynikiem 65 pkt. wywalczył III lokatę.

Zespołowo, w klasyfikacji klas drugich zwyciężyła klasa IId. Uczniowie p. Sylwii Sulek zdobyli razem 589 pkt.

W kategorii klas trzecich, I miejsce i tytuł „Asa”, przypadł Bartoszowi Górskiemu za zdobycie 72pkt. Na drugim miejscu, z 60 punktami, uplasował się Wiktor Gaik. 57 pkt.

i III miejsce zdobyła  Marika Lipowska. Wszyscy wyróżnieni uczniowie chodzą do klasy IIIa.

Drużynowo najlepszy wynik uzyskali uczniowie klasy III b, podopieczni p. Doroty Bieławy  zdobywając 412pkt.

Po zakończeniu zmagań sportowych dzieci zespołowo rozwiązywały krzyżówki o tematyce sportowej. Tutaj najlepiej powiodło się klasie: IId , która najlepiej odgadła hasła krzyżówki.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali medale i dyplomy , a wszyscy uczestnicy słodycze,

Festyn „Asy z II i III klasy” odbył się w miłej, sportowej atmosferze. Organizatorzy: Lilla Pająk, Małgorzata Modrzyk i Hanna Brzezińska dziękują uczestnikom za liczny udział, wychowawczyniom klas II i III za pomoc, a kibicom za zainteresowanie i doping.