Najlepsi w województwie!

17 października 2018

25 września 2018 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu zielonogórskiego za rok szkolny 2017/2018, w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży.

W klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci (kl. IV – VI) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl. VII i klasy gimnazjalne) nasza szkoła zajęła I miejsce. W Igrzyskach Dzieci sklasyfikowano 14, a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 10 szkół. Dyplomy i puchary z rąk starosty Dariusza Wróblewskiego odebrali nauczyciel wychowania fizycznego p. Paweł Konsur oraz wicedyrektor szkoły p. Lilla Pająk.

2 października 2018r. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze miało miejsce uroczyste posumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży województwa lubuskiego za rok szkolny 2017/2018 w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci (kl. IV – VI) wywalczyliśmy I miejsce pokonując 196 szkół, natomiast w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl. VII i klasy gimnazjalne)- zajęliśmy wysokie VI miejsce. Dyplomy i puchary wręczał prezes Szkolnego Związku Sportowego ,,Ziemia Lubuska” Zbigniew Bermes,  reprezentująca kuratora lubuskiego Anna Włodarczak oraz  Łukasz Porycki dyr. Departamentu Infrastruktury Społecznej w Urzędzie Marszałkowskim.

Serdecznie gratulujemy nauczycielom oraz uczniom i ich rodzicom za tak wybitne osiągnięcia sportowe i życzymy dalszych sukcesów.