Eko – Planeta

5 czerwca 2018

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego Eko-Planeta została rozstrzygnięta.

W zmaganiach konkursowych uczestniczyli uczniowie z klas III – VI szkoły podstawowej. Najlepsze wyniki osiągnęli:

Kategoria  Maluch:   Barbara Palicka  kl. III d /wynik bardzo dobry/

oraz  Olaf Kolasa kl. IIId,  Amanda Bosy kl. IVa, Jakub Fedorowicz kl. IIId  i Maja Gorzelanna kl. IIIa /dyplomy wyróżnienia/.

Kategoria   Adept:   Michał Jurewicz kl. VId, Maja Świczerewska kl. Va, Mikołaj Soroko kl. VId, Jarosław Juryk kl. Vd, Alicja Puchalska kl. VId i Karina Janczura kl.Va /dyplomy wyróżnienia/.

Wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z trudnymi konkursowymi zadaniami gratulujemy dużej wiedzy z dziedziny ekologii i przyrody oraz życzymy dalszych sukcesów. Nauczycielkom przygotowującym uczniów dziękujemy za ich trud i włożony wysiłek – p. A. Szymańskiej /kl. IV – VI /, p. D. Wieczorek /kl. IIId/  i  p. B. Rakowskiej /kl. IIIa/. Konkurs w szkole przeprowadziły panie Anna Szymańska i Teresa Czerniawska.